Mutfak Tezgahı Fiyatları

HIZLI TEKLİF AL

Tüm Dünya'da olduğu gibi Ankara'da da mutfak tezgahlarında fiyatlandırma metretül hesabı üzerinden yapılmaktadır. Yani 6 metre bir mutfak uzunluğu var ise birim fiyatı çarpı 6 olarak hesap yapılmaktadır. Hesaplama yapılırken standarlar dışında gelecek müşteri özel istekleride dikkate alınır. Ankara mutfak tezgahı fiyatları araştıran müşterilerimiz bu fiyatların tercih edilecek malzeme türüne, uzunluğa ve özel isteklere göre değişeceğini unutmamalıdırlar.

Ankara'da mutfak tezgahı fiyatlarında en uygun çeşit mermeritdekopol ve yerli mermerlerdir. Uygun fiyatlı oluşundan da anlayacağınız üzere bu modeller maalesef çok dayanıklı olmayıp ısıya ve kullanılacak temizlik ürünlerine göre çatlama olasılığı yüksek, aynı zamanda kırılma, çizilme gibi durumlara daha az dayanıklıdır. Mermerit çeşitlerinden sonra uygun fiyatlı olan bir diğer ürün grubu granitlerdir. Granitler çeşit ve rengine göre farklı fiyatlara sahiptirler.  Yine de diğer rakiplerine karşı orta düzey fiyatlı ürün olarak yer almaktadır. Ülkemizde en çok tercih edilen granit mutfak tezgahı modelleri; star galaxy, absolite black, blue pearl, rosa porrino, new halayeb (mısır graniti), ash black.             

Ankara mutfak tezgahlarında şuan en çok kullanılan ve orta grupta bulunan tezgah çeşidi kuvars tezgahlardır. Başlıca markaları; ÇimstoneBelencoCaliscoCoanteGradoMaystro ve Silestone olmaktadır. Genellikle orta fiyat düzeyinde sayılacak bu taşlardan en pahalısı yurt dışı üretim  olması sebebiyle Silestone modelidir.

Ankara'da insanların mutfak tezgahlarında kullanılan ve son zamanlarda kullanım alanını genişleten diğer bir ürün ise porselenlerdir.Bazı porselen markaları ise Neolith, Dekton, İnfinty ve Lamar porselenlerdir.  Porselenler diğer ürünlerine göre fiyat açısından biraz daha pahalıdır. Ankara mutfak tezgahları diğer bölgelere göre coğrafi konumu elverişli olmasından tedarik ve nakliye baz alındığında en uygun kalan bölgedir.

 

NELER YAPTIK?

Kaliteden ödün vermeden size en iyisini sunmaya söz veriyoruz.
?
Copyright ? 2021 l Designed by webyazilimevi