Granit Mutfak Tezgahları

HIZLI TEKLİF AL

Granit Mutfak Tezgahı çeşitleri, mutfak tezgahlarında en çok tercih edilen ürünlerdir. Granit mutfak tezgahları, volkanik oluşumlarla meydana gelene ürünlerdir. Neredeyse tüm modelleri benekli yapıya sahip bir tezgah çeşididir. Granit mutfak tezgahları volkanik oluşumlu olduğu için ısıya karşı gayet dayanıklıdır. Ayrıca granit mutfak tezgahları, porselen mutfak tezgahı ve kuvars mutfak tezgahı çeşitlerine göre daha cazip fiyatlıdır.

Granit tezgah rezervi Dünya’da bir çok ülkede çıkmaktadır. Rezervlerin en fazla olduğu ülkeler; Türkiye, Güney Afrika Ülkeleri, İspanya, Vietnam, Hindistan ve Çin’dir. Granit mutfak tezgahı çeşitlerinin en popüler olanı siyah renkler Hindistan menşeili'dir ve piyasaya hakimdir. Granit siyah mutfak tezgah modellerinden star galaxy, absolut black gibi modellerin benzerleri başka ülkede bulunmamaktadır. Ankara'da granit mutfak tezgahı modellerinde açık renkli ürünler yerli ve diğer ülkelerden de temin edilebilmektedir. Yurt dışı ürünlerde ki yüksek maliyetler nedeniyle son yıllarda yerli ürünlere daha ön plana çıkmıştır.

Ankara’da evinize granit mutfak tezgahı yaptırmayı düşünüyorsanız özellikle dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlarından en önemlileri , taşın sertlik derecesi, homojesi ve gözenek yapısıdır. Granit mutfak tezgahları diğer tezgah çeşitlerine göre daha sert ve daha dayanıklı bir modeldir. Granit mutfak tezgahlarında renk ve model çeşitleri diğer tezgah modellerine göre daha azdır. Granit mutfak tezgahında; siyah, gri ve bej renkleri hakim ve genel olarak benekli modeller mevcuttur.

Granit Mutfak Tezgahlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tezgahın yapılacağı alanın ölçülerinin doğru alınması ve uygulanması,
  • Tezgah ile uygulanacak alandaki mutfak dolaplarının renk uyumu,
  • Tezgah ile evye, batarya, ankastre arasındaki uyum,
  • Tezgah ile zemin ve duvar renklerinin uyumu

NELER YAPTIK?

Kaliteden ödün vermeden size en iyisini sunmaya söz veriyoruz.
?
Copyright ? 2021 l Designed by webyazilimevi